Loading...

Masz doświadczenie w handlu i sprzedaży?

Sprawdź swoje umiejętności i zarabiaj z DW Finanse.

Dostaniesz niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon) oraz wsparcie merytoryczne.

Nasi handlowcy zarażą Cię swoją energią i wydobędą potencjał, który drzemie w każdym z nas.

Czekamy na Twoje CV wraz ze zdjęciem: biuro@dwfinanse.pl

Aktualnie poszukujemy:

Regionalny Doradca ds Kredytu i Leasingu

Główne zadania:

  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowa wizerunku Firmy na powierzonym terenie działania
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z partnerami
  • identyfikowanie potrzeb klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i Internetu

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Partnerzy biznesowi