Loading...

O nas

KIM JESTEŚMY?

O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty.

To nasza dewiza i mantra, w którą głęboko wierzymy, bo życie pokazuje jakie to prawdziwe. Najlepszym świadectwem DW Finanse są klienci, którzy na tle rozrastającej się konkurencji w branży finansowo-ubezpieczeniowej wracają właśnie do nas. Spytasz dlaczego wracają? Bo liczy się dla nas nasz partner i jego sukces. Twój sukces!

Ty też możesz być jednym z setek zadowolonych ze współpracy  z nami przedsiębiorców. Nasz zespół wesprze Cię na każdym etapie procesowania wniosku. Mobilni pełnomocnicy towarzyszyć Ci będą podczas podpisywania umowy, rejestrowania nabytego pojazdu, obsługi tejże umowy w trakcie jej trwania.

Ponadto zadbamy o to, aby w przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych pomóc Ci wyprowadzić umowę na właściwy tor (szkody komunikacyjne, zmiana harmonogramu płatności, doubezpieczenie etc.). Każda sprawa rozpatrywana jest priorytetowo, z dużym zaangażowaniem i na indywidualnych parametrach.

Nasz zespół to ludzie o bardzo różnorodnych temperamentach i umiejętnościach. Łączy nas jednak wspólna pasja –  budowanie długotrwałych relacji z klientem. Najlepszą nagrodą jest Twoje zadowolenie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Firma DW Finanse istnieje na rynku od 2015r. w wyniku połączenia sił ludzi współpracujących w wielu różnych obszarach rynku finansowego i sektora ubezpieczeń. Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi oraz podmiotami bankowymi w Polsce. Naszym głównym zajęciem jest finansowanie zakupu pojazdów w transporcie ciężkim. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się również w obsłudze ubezpieczeniowej Firm transportowych w pełnym zakresie (ubezpieczenia komunikacyjne, zabezpieczenia do licencji, gwarancje ubezpieczeniowe i OC Przewoźnika Drogowego).

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasi eksperci razem z Tobą rozważą za i przeciw: kredyt vs leasing, uwzględniając specyfikę Twojej Firmy, cel inwestycji, branżę w której funkcjonuje Twoje przedsiębiorstwo oraz koszty jakie ponosi Twoja Firma.

Negocjujemy najkorzystniejsze warunki w bankach i  towarzystwach ubezpieczeniowych. Procedujemy, uzupełniamy wnioski, kompletujemy pełną dokumentację do analizy kredytowej/leasingowej.

Służymy radą i wsparciem na etapie związanym z udzieleniem pomocy finansowej, ale również podczas okresu zobowiązania.

Dokładamy wszelkich starań, aby decyzja kredytowa/leasingowa zapadła jak najszybciej, a cała procedura dotycząca przelewu, rejestracji, wystawienia polisy i odebrania pojazdu była sprawna, spójna i bez niepotrzebnych komplikacji. W tym wszystkim jesteś pod opieką i w obecności naszego Specjalisty ds. Finansowania.

Nasz Zespół

Dominik Demiańczuk
Dominik DemiańczukSPECJALISTA DS. FINANSOWANIA I UBEZPIECZEŃ (kredyty/leasingi)
Człowiek energia z wiecznie naładowanym akumulatorem.Kocha samochody, szybką jazdę i życie na najwyższych obrotach. Lubi projektować, grać w Fifę i prowadzić poważne męskie rozmowy ze swoim synem. Dominik to typ, który mówi to co myśli bez owijania w bawełnę i zabawy w kurtuazję. Amatorsko gra w piłkę nożną kolekcjonując różnorodne kontuzje – w wolnych chwilach podróżuje.
Paulina Mojecka
Paulina MojeckaDZIAŁ HANDLOWY (woj. świętokrzyskie)
Energiczna, pracowita dobra dusza twardo stąpająca po ziemi. Dla niej rzeczy niemożliwe nie istnieją, a jej wiara w sukces przenosi się na długoletnie relacje z zadowolonymi klientami. W wolnych chwilach tworzy arcydzieła szyjąc oryginalne ciuchy i wychowuje dwójkę małych urwisów. Ciepła, zwariowana i zawsze uśmiechnięta; w branży ubezpieczeniowej niemalże jak Wilk z Wallstreet.
Mariusz Kuc
Mariusz Kuc DZIAŁ HANDLOWY (woj. mazowieckie)
Dla Mariusza szklanka jest zawsze do połowy pełna ☺ Urodzony optymista, który swoim podejściem zaraża otoczenie. Optymizm nie przeszkadza mu w byciu racjonalnym. Punktualny wygadany człowiek guma – elastyczność to jego drugie imię. Prywatnie chyba jak każdy facet kocha wszelkiej maści samochody i nowinki techniczne.
Kamil Wróblewski
Kamil WróblewskiDZIAŁ HANDLOWY (woj. mazowieckie)
W transporcie siedzi od lat. Ciągniki pociągają go jeszcze bardziej niż na początku swej przygody. Rzeczowy, ale i bardzo gadatliwy. Uprzejmość i dobry styl to jego drugie imię. Motoryzacja i geografia to pasje, które chętnie połączy w jedno – zwiedzając świat w swoich wymarzonych czterech kółkach.
Paula Kuc
Paula Kuc DZIAŁ HANDLOWY (woj. mazowieckie)
Zawsze uśmiechnięta, młoda, energiczna mama, która nikogo nie zostawi w potrzebie, zawsze służy pomocą. Rzeczowa, ale nie cierpiąca nudy. Jej pasją jest motoryzacja, w szczególności szybkie samochody, taniec i jazda konna.
Ewelina Rostocka
Ewelina RostockaDZIAŁ HANDLOWY (woj. świętokrzyskie)
Szybka, głośna i konkretna. Swój wolny czas spędza na poszukiwaniu nowych trendów w modzie i upychaniu swych znalezisk w szafie☺ Wieczorami zaś wyciska takie ciężary, że nie jeden mężczyzna chowa się w rogu ☺ Wesoła, energiczna i ciekawa świata.
Tomasz Bocianowski
Tomasz BocianowskiDZIAŁ HANDLOWY (woj. dolnośląskie)
Tomek
W pracy daje z siebie wszystko, poza nią wyciska z życia jak najwięcej. W planach skok na spadochronie i bungee. Pracuje sporo „za kółkiem” dlatego bez dobrego audiobooka nawet nie wyrusza w trasę ☺ Uwielbia czas spędzony z dobrą książką, najlepiej na łonie natury. Miłośnik muzyki klasycznej, rocka i Metalliki. Bezkonfliktowy, ale kiedy trzeba wyciąga pazurki; w końcu to zapalony miłośnik sztuk walki. Akumulatory ładuje spędzając czas z przyjaciółmi i rodziną.
Anna Bocianowska
Anna BocianowskaDZIAŁ HANDLOWY (woj. dolnośląskie)
Kocha ludzi, książki i swoją pracę. Rodzina to priorytet , ale praca to jej drugi dom. Konkretna, dokładna i pomysłowa – nie boi się wyzwań. Nie odpuszcza nawet w sprawach z pozoru nie możliwych do realizacji; zawsze szuka rozwiązań, nigdy się nie poddaje dzięki czemu zawsze osiąga zamierzony cel.
Szkolenia z Anią to merytoryczna pigułka i świetna zabawa.
Ania nie przynudza, a swoim uśmiechem i radością życia rozrusza nawet najbardziej zatwardziałych kursantów.

Partnerzy biznesowi